با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود 32301206-011

داهوا از اولین سرور تشخیص چهره خود رونمایی نمود

داهوا از اولین سرور تشخیص چهره خود رونمایی نمود

1397/04/25

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی، اولین سرور تشخیص چهره خود را با نامDHI-IVS-F7500-P  برای شناسایی و تشخیص چهره توسط  تکنولوژی AI معرفی می کند که عمدتا به در پروژه های شهری مانند شهر امن، امنیت و مدیریت خیابان ها وترافیک ، تجزیه و تحلیل کسب و کار برای سوپرمارکت های زنجیره ای و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه DHI-IVS-F7500-P  قادر است جریان تصویر را به عنوان داده های ساختاری تجزیه و تحلیل کند و آنها را در پایگاه داده های خود ذخیره کند. همچنین، با تکنولوژی موتور جستجوی پیشرفته خود، حتی از جستجوی فازی داده های چهره انسانی پشتیبانی می کند و نتایج را در عرض چند ثانیه ارائه می دهد.

بهبود عملکرد در تشخیص چهره و شناسایی افراد

سرور DHI-IVS-F7500-P قادر به شناسایی چهره انسان با دقت بیش از 90٪ همچنین همراه با ثبت جزئیاتی  مانند سن، جنسیت، عینک که به شناسایی فرد کمک می کند می باشد. همچنین، قابلیت پشتیبانی از جستجو چند شخصیت دارای شباهت بالا با توجه به اطلاعات زمان و مکانرا فراهم می کند.

هشدار پیشگیرانه

پس از جمع آوری اطلاعات چهره، سرور تشخیص چهره  DHI-IVS-F7500-P داهوا از هر دو قابلیت مقایسه داینامیک و استاتیک تصویر نیز برخوردار می باشد  مقایسه داینامیک، از پخش 100 کانال بصورت همزمان (حدود 8.5 میلیون پردازش تصاویر) و 300.000 مقایسه کنترل چهره پشتیبانی می کند، در صورتی که مقایسه استاتیک،قابلیت مقایسه 30 میلیون عکس را دارا می باشد هنگامی که چهره ای که قبلا در پایگاه داده ثبت شده تشخیص داده میشود،  این هشدار را به شما بلافاصله ارسال می کند .

پایگاه داده انعطاف پذیر و جامع

برای پشتیبانی بهتر از مقایسه چهره، سرورهای جدید تشخیص چهره ظرفیت ذخیره سازی حداکثر 300،000 عکس چهره انسان را از پایگاه داده ثبت شده خود را برای ارسال هشدار دارا می باشند. علاوه بر این شما می توانید اطلاعاتی را در صورت نیاز به پایگاه داده اضافه، حذف،  و یا تغییر دهید و یا جستجو جو کنید.

داهوا با مأموریت "ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمند تر"، به تمرکز بر "نوآوری، کیفیت و خدمات"، برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد

Scroll to Top