با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود 32301206-011

مقالات آموزشی

: جستجو مقالات


آموزش استفاده کانفیگ رادیو آنتن های میکروتیک بصورت نقطه به نقطه

1397/09/20

امروزه از رادیوهای میکروتیک بصورت گسترده برای برقراری لینک های بیسیم در فواصل دور و نزدیک استفاده میشود. کارایی خوب و قیمت مناسب از جلمه علل اصلی انتخاب این رادیوها میباشد. در مواجهه با رادیوهای میکروتیک، کانفیگ و تنظیمات نرم افزار، مشکل اصلی آن است. چرا که تنظیم این رادیو ها نیاز به دانش شبکه ای و تجربه کار دارد. در این کلیپ ویدیویی سعی شده است نحوه کانفیگ این رادیو ها به زبان ساده و در سناریوی واقعی آموزش داده شود.

ادامه مطلب
آموزش ریست پسورد دوربین های تحت شبکه و دستگاه‌های هایکویژن

1397/09/15

دوربین‌ها و دستگاه‌های DVR از جمله تجهیزات محرمانه افراد و سازمان‌ها می‌باشند لذا معمولا تولید کنندگان ترتیبی اتخاذ می نمایند تا رمز (پسورد) آنها براحتی در اختیار دیگر افراد قرار نگیرد. 

ادامه مطلب
جدول مقایسه تقریبی برد انواع رادیو آنتن های میکروتیک

1397/09/14

چندی پیش شرکت میکروتیک اقدام به انتشار تصویری نمود که در برد نهایی برخی از رادیو های آن نشان داده شده بود.

ادامه مطلب
آموزش نصب BNC پرسی

1397/08/29

فیش های BNC کاربرد فراوانی در صنعت دوربین مداربسته دارند و نصب فیش BNC یکی از بخش‌های مهم در نصب دوربین مداربسته AHD و آنالوگ می‌باشد. فیش BNC انواع متفاوتی دارد و در شکل‌ها و کیفیت‌های مختلف تولید می‌شود. در این مقاله به آموزش نصب BNC پرسی می‌پردازیم.

ادامه مطلب
انتقال تصویر دوربین مداربسته

1396/11/10

پیشرفت روزافزون تکنولوژی، قابلیت‌های فراوانی را در زمینه نظارتی و دوربین مداربسته فراهم کرده است. یکی از این قابلیت‌ها، امکان نمایش و کنترل تصاویر دوربین مدار‌بسته از طریق کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند می‌باشد. با استفاده از این قابلیت کاربر می‌تواند تصاویر دوربین مداربسته را از راه دور مشاهده و محل مورد نظر را کنترل کند.

ادامه مطلب
نصب میکروفن دوربین مداربسته

1396/10/25

هدف از نصب میکروفن یا استفاده از دوربین های مداربسته میکروفن دار این است که علاوه بر ضبط و مشاهده تصاویر، صدای محیط نیز شنیده و ضبط گردد.

ادامه مطلب
فعال سازی دوربین مداربسته هایک ویژن

1396/10/20

هک کردن یک سیستم نرم افزاری به معنای هر گونه دسترسی غیر مجاز به یک سیستم محدود شده است، هک شدن دوربین مداربسته یا سیستم مداربسته یکی از دغدغه های جدی مصرف کنندگان این سیستم هاست، البته در صورت رعایت ساده ترین اصول امنیتی امکان هک شدن سیستم مداربسته شما تقریبا به صفر خواهد رسید.

ادامه مطلب
سوکت زدن کابل شبکه با سوکت ساده و دو تکه

1396/10/19

برای سوکت زدن کابل شبکه باید مراحلی را طی کنید که انجام صحیح این مراحل نیازمند تجربه است و همچنین یکی از مهمترین کارهای سخت افزاری در نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری می باشد.

ادامه مطلب
مقایسه کابل شبکه CAT5 و CAT6

1396/10/16

انتخاب کابل در پروژه‌های شبکه، یکی از اولین سوالاتی است که مهندس شبکه باید به آن پاسخ دهد. تفاوت‌های تکنیکی در تولید کابل‌های شبکه باعث شده آنها کاربری‌های متفاوتی داشته باشند. شناخت این تفاوت‌ها برای هر استفاده کننده از شبکه ضروری به نظر می‌رسد.

ادامه مطلب
ترتیب رنگبندی سوکت شبکه

1396/10/16

ترتیب رنگبندی در سوکت شبکه بسیار مهم است. عدم رعایت رنگبندی صحیح در سوکت شبکه ارتباط کابل شبکه را غیر پایدار و یا غیر ممکن میسازد. برخی از افراد گمان میکنند همین که هر دو سر کابل شبکه، رنگبندی یکسانی داشته باشد کافیست!

ادامه مطلب
اضافه کردن چشمی بیسیم به دزدگیر کلاسیک

1396/10/16

در دستگاه های دزدگیر کلاسیک، قابلیت اتصال به چشمی بیسیم وجود دارد. استفاده از چشمی های بیسیم در مکانهایی که امکان سیم کشی وجود ندارد بهترین راهکار در نصب سیستم حفاظتی می‌باشد. در این مقاله نحوه ست (تنظیم) کردن چشمی بیسیم Fox2 بر روی دزگیر کلاسیک توسط کارشناسان شرکت شبکه ابررسانا شرح داده شده است.

ادامه مطلب

Scroll to Top