با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود 32301206-011

مقالات آموزشی

: جستجو مقالات


نصب میکروفن دوربین مداربسته

1396/10/25

هدف از نصب میکروفن یا استفاده از دوربین های مداربسته میکروفن دار این است که علاوه بر ضبط و مشاهده تصاویر، صدای محیط نیز شنیده و ضبط گردد.

ادامه مطلب
فعال سازی دوربین مداربسته هایک ویژن

1396/10/20

هک کردن یک سیستم نرم افزاری به معنای هر گونه دسترسی غیر مجاز به یک سیستم محدود شده است، هک شدن دوربین مداربسته یا سیستم مداربسته یکی از دغدغه های جدی مصرف کنندگان این سیستم هاست، البته در صورت رعایت ساده ترین اصول امنیتی امکان هک شدن سیستم مداربسته شما تقریبا به صفر خواهد رسید.

ادامه مطلب
سوکت زدن کابل شبکه با سوکت ساده و دو تکه

1396/10/19

برای سوکت زدن کابل شبکه باید مراحلی را طی کنید که انجام صحیح این مراحل نیازمند تجربه است و همچنین یکی از مهمترین کارهای سخت افزاری در نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری می باشد.

ادامه مطلب
مقایسه کابل شبکه CAT5 و CAT6

1396/10/16

انتخاب کابل در پروژه‌های شبکه، یکی از اولین سوالاتی است که مهندس شبکه باید به آن پاسخ دهد. تفاوت‌های تکنیکی در تولید کابل‌های شبکه باعث شده آنها کاربری‌های متفاوتی داشته باشند. شناخت این تفاوت‌ها برای هر استفاده کننده از شبکه ضروری به نظر می‌رسد.

ادامه مطلب
ترتیب رنگبندی سوکت شبکه

1396/10/16

ترتیب رنگبندی در سوکت شبکه بسیار مهم است. عدم رعایت رنگبندی صحیح در سوکت شبکه ارتباط کابل شبکه را غیر پایدار و یا غیر ممکن میسازد. برخی از افراد گمان میکنند همین که هر دو سر کابل شبکه، رنگبندی یکسانی داشته باشد کافیست!

ادامه مطلب
اضافه کردن چشمی بیسیم به دزدگیر کلاسیک

1396/10/16

در دستگاه های دزدگیر کلاسیک، قابلیت اتصال به چشمی بیسیم وجود دارد. استفاده از چشمی های بیسیم در مکانهایی که امکان سیم کشی وجود ندارد بهترین راهکار در نصب سیستم حفاظتی می‌باشد. در این مقاله نحوه ست (تنظیم) کردن چشمی بیسیم Fox2 بر روی دزگیر کلاسیک توسط کارشناسان شرکت شبکه ابررسانا شرح داده شده است.

ادامه مطلب

Scroll to Top