با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود 32301206-011

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

سری جدید XVR های داهوا با پشتیبانی از دوربین های Full-Channel AT & AF PoC

1398/05/09

کمپانی داهوا اقدام به معرفی سری جدید دستگاه های ضبط کننده با قابلیت پشتیبانی از POC نموده است. این قابلیت امکان انتقال اطلاعات از طریق تنها یک کابل را فراهم می آورد.

Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی برIoT  و خدمات نظارت تصویری، به تازگی از سری جدید محصولات ضبط کننده های دیجیتالی خود که شامل (XVR5104H-X-4P, XVR5108H-X-8P XVR5216AN-X-16P) می شود رونمایی نمود. به لطف تکنولوژی Dahua HDCVI-PoC که انتقال داده های ویدئویی / صوتی / برق / اطلاعات  را از طریق یک کابل کواکسیال مجزا فراهم می کند، همچنین موجب صرفه جویی قابل توجهی در سیم کشی و هزینه برق می شود، که این امر به نفع مشتریان Dahua و کاربران نهایی میباشد.

دوربین های  HDCVI PoCبه دو نوع تقسیم می شوند: حالت AT (حداکثر مصرف انرژی ≤ W12 ( و حال:AF  (حداکثر مصرف برق ≤ W( سری جدید ضبط کننده ها از دسترسی کامل به دوربین Dahua AT & AF PoC پشتیبانی می کند، بدون در نظر گرفتن سری دوربین و کیفیت تصویر، با زوم و یا لنز ثابت. درهمین حال، تکنولوژیPoC برای ضبط کننده ها ، امکان استفاده از کابلهای PoC برای اتصال به دوربین ها را فراهم می کند که یک راه پایدار برای تامین انرژی است.

یکی دیگر از پیشرفتهای بزرگ داهوا در این زمینه، کیفیت صوتی است. محصولات Dahua Technology –PoC از صدا با کیفیت پخش پشتیبانی می کنند که بسیار بهتر از انتقال کواکسیال معمولی است. علاوه بر این، محصولات جدید به اندازه کافی هوشمند هستند تا به طور خودکار بفهمند که آیا یک دوربین غیر PoC به سیستم متصل است و تصمیم بگیرد که آیا این قابلیت را در یک کانال خاص فراهم کند یا خیر.

کابل کواکسیال نیز هزینه بسیار پایینتری برای کاربران دارد، چرا که لوازم جانبی دوربین ها دیگر مورد نیاز نیست.که این امر موجب کاهش کابل کشی های بی مورد میشود. در مناطقی که هزینه نیروی کار بسیار زیاد است، سری جدیدی از فناوری Dahua Technology از XVRs به احتمال زیاد هزینه ها را به نصف یا حتی بیشتر کاهش می دهد.

مزایای ذکر شده، سری جدید XVRهای Dahua Technology به عنوان یک انتخاب منطقی در سناریوهای مختلف مانند مراکز خرید که نیازمند جایگیری دوربین‌ها در مکان‌های مختلف می‌باشد، که به سیم کشی و به تبع آن افزایش بودجه می‌افزاید.

فن آوری PoC در حال تکامل است، Dahua Technology در حال حاضر بر روی تراشه‌های جدید PoC کار می‌کند که در آینده نزدیک سازگاری و ثبات را به سطح جدیدی می‌رساند. شرکت Dahua Technology با ماموریت "فعال کردن جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر" همچنان بر روی "نوآوری، کیفیت و خدمات" تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان خدمت کند.

منبع: وب سایت داهوا ایران

Scroll to Top