با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود 32301206-011

1397/10/24

اضافه کردن دوربین آی پی به دستگاه DVR داهوا

اضافه کردن دوربین آی پی به دستگاه DVR داهوا

1397/10/24

شرکت داهوا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دستگاه های ضبط کننده و دوربین های HD و IP دنیا می‌باشد. دستگاه‌های ضبط کننده این شرکت قابلیت ضبط تصاویر از دوربینهای HD و IP را بصورت همزمان فراهم می‌آورند. در این مقاله نحوه اضافه کردن دوربین IP به دستگاه ضبط DVR شرح داده شده است.

 


از قابلیت­ های برجسته دستگاه DVR داهوا می­توان به قابلیت استفاده همزمان از دوربین­ های IP و آنالوگ در یک دستگاه اشاره نمود.

امکان به کارگیری حداقل یک دوربین IP  در هر یک از دستگاه­ های DVR داهوا وجود دارد. بنابراین در این بخش مراحل اصلی راه اندازی دوربین IP بر روی دستگاه DVR داهوا بیان خواهد شد.

1.با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد منوی دستگاه می­شویم.

 

2.از منوی دستگاه گزینه CAMERA را انتخاب کنید.

 

3.در منوی نمایش داده شده با انتخاب IP Search اقدام به انتخاب IP دوربین­ های متصل به دستگاه DVR می­کنیم.

 

4- با توجه به لیست دوربین­ های IP که در کادر بالا نشان داده شده است، هر یک از دوربین­ ها را  به دستگاه اضافه می­کنیم. برای این کار بعد از انتخاب دوربین مورد نظر دکمه Manual Add را می­فشاریم تا تنظیمات مربوط به هر یک از دوربین ­ها را انجام ­دهیم.

 

5-پس از ذخیره کلیه تنظیمات انجام شده، دوربین­ های اضافه شده، در کادر پایین نمایش داده می­شوند و تصویرشان نیز در کنار سایر دوربین­ ها نشان داده می­شود.

 

 در صورتی که مراحل گفته شده به درستی اجرا شود، وضعیت دوربین­ ها(Status) با رنگ سبز و در غیر اینصورت به رنگ قرمز نشان داده می­شود که در این صورت نیاز به بررسی تنظیمات انجام شده می­باشد.


مقالات مرتبط


نظرات خود را با ما در میان بگذارید

* نام ونام خانوادگی
* ایمیل
* نظر خود را بنویسید
* کد را وارد کنیدInput symbols

Scroll to Top