با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود 32301206-011
SXTsq Lite5 معرفی

SXTsq Lite5 معرفی

1397/04/26

SXTsq Lite5 رادیو وایرلس میکروتیک فرکانس ۵ گیگاهرتز، ساختار رادیو دو قطبی، توان آنتن ۱۶dBi، پورت اترنت ۱ عدد ۱۰/۱۰۰، سطح دسترسی L3


RBSXTsq5nD با نام تجاری SXTsq Lite5  یک دستگاه رادیو بیسیم بی نظیر و جمع و جور با ابعاد کوچک میباشد که برای کار در محیط های بیرونی طراحی و تولید شده است، این دستگاه از ساختار یکپارچه رادیو و آنتن تشکیل شده است و قدرت گیرندگی آنتن این رادیو ۱۶dBi با ساختار DUAL با پشتیبانی از تکنولوژی MIMO 2×2 میباشد، همانطور که از نام این رادیو پیداست این محصول از خانواده سری SXT کمپانی میکروتیک مدل SXT lite5 میباشد. این دستگاه تمامی قابلیت های مدل قبلی را حفظ میکند. با این حال طراحی آنتن بهبود بسیار مناسبی یافته است و اندازه فیزیکی محصول نیز به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و دو برابر نازک تر از مدل قبلی شده است.

این رادیو برای کار در فرکانس ۵GHz (باند ۵۱۵۰-۵۸۷۵ مگاهرتز) و استاندارد بیسیم ۸۰۲٫۱۱a/n آماده شده است. با توجه به سطح دسترسی L3 از این رادیو میتوانید در ارتباط های PTP (نقطه به نقطه) در فواصل ۱۲ کیلومتر در شرایط ایده آل و یا به عنوان CPE ( تجهیزات سمت کاربر در ارتباط های یک نقطه به چند نقطه) بهره گیری نمائید. در صورتی که احتیاج دارید از این رادیو به عنوان بخش مرکزی شبکه در ارتباط های PTMP (یک نقط به چند نقطه) استفاده نمائید میبایست سطح دسترسی بالاتر یعنی L4 را خریداری نمائید.

SXT 5 از لحاظ سخت افزاری شامل ۱ پورت اترنت ۱۰/۱۰۰ , پردازنده ۶۰۰ مگاهرتز، مقدار ذخیره گاه ۶۴ مگابایت و کارت وایرلس داخلی با توان ۲۵dBm میباشد، این دستگاه همچنین با پروتکل اختصاصی کمپانی میکروتیک Nv2 ،Nstreme سازگار شده است تا حداکثر فاصله ممکن و حداکثر نرخ انتقال داده را برای یک ارتباط امن و ایده آل تامین نماید. از دیگر خصوصیات برجسته در این رادیو میتوان به زاویه تابش امواج ۲۳ درجه در حالت عمودی و افقی، ابعاد 129​x129x34 mm، وزن ۲۹۵g، حداکثر قدرت مصرف ۶W، قابلیت کار در شرایط دمائی ۴۰- تا ۷۰+ درجه سانتیگراد، متعلقات کامل جهت تنظیم و نصب سریع محصول و تعبیه خروجی ارت برای محافظت آنتن در برابر حوادث ESD اشاره نمود.

مشخصات محصول

نام محصول

RBSXTsq5nD

پردازنده CPU

600MHz

تعداد هسته CPU۱

1

مقدار حافظه ذخیره گاه

64MB

پورت اترنت ۱۰/۱۰۰

1

پورت اترنت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰

0

زبانه ی کارت MiniPci

0

زبانه ی کارت MiniPCI-e

0

مدل تراشه بیسیم

AR9344

استاندارد بیسیم

802.11a/n

خروجی پورت USB

0

قدرت جک

-

قابلیت روشن نمودن دستگاه از طریق پورت اترنت

10-30V

Ether1

قابلیت روشن نمودن دستگاه دیگر از طریق پورت اترنت محصول

-

ابعاد

129x129x34mm

اپراتور سیستم

Router os

سطح دسترسی تعیین شده

L3

قدرت آنتن بر حسب Dbi

16

نمایشگر مانیتور مانند

ندارد

مدل CPU

AR9344

حداکثر قدرت مصرف

6W

SFP ports

0

SFP+ ports

0

تعداد قطب های آنتن

2

نوع ذخیره سازی

Flash

 

نظر خود را با ما در میان بگذارید


نام ونام خانوادگی *
ایمیل
نظر خود را بنویسید*
کد را وارد کنید *Input symbols

Scroll to Top