با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود 32301206-011
دوربین پلاک خوان هایک ویژن مدل DS-2CD4A26FWD-IZS

دوربین پلاک خوان هایک ویژن مدل DS-2CD4A26FWD-IZS

1397/10/25

دوربین بولت 2 مگا پیکسل هایک ویژن توانایی تصویر برداری با کیفیت خوب در شرایط نوری بسیار کم را دارد. این دوربین می‌تواند تصاویر را با سرعت 60 فریم در ثانیه ثبت نماید! 

ویدئو


در این دوربین از سنسوری با قابلیت WDR 120dB استفاده شده است و بسیاری از ویژگی‌های خوب دیگر نیز در این دوربین هایک ویژن وجود دارد.

دوربین هایکویژن مدل DS-2CD4A26FWD-IZS

دوربین هایکویژن مدل DS-2CD4A26FWD-IZS

دوربین 2CD4A26FWD یکی از نمونه‌های موفق شرکت هایکویژن در تشخیص پلاک می‌باشد که می‌تواند در شب نیز پلاک را تشخیص دهد. شرکت شبکه ابررسانا در راستایی پاسخ گویی دقیق به نیاز مشتریان، اقدام به آزمایش این دوربین نموده است. در این آزمایش، تصویر برداری در شب انجام شده است. ارتفاع دوربین از سطح زمین 2 متر و 50 سانتی‌متر و فاصله دوربین از حاشیه خیابان 1 متر می‌باشد. خودروهای عبوری از مقابل دوربین سرعت‌های متفاوتی در بازه 20 کیلومتر تا 50 کیلومتر در ساعت دارند.

در تصاویر ضبط شده از این دوبین، پلاک خودروها تا حد قابل قبولی مشاهده می‌شوند. اگر تصاویر را از وب‌سایت‌های آنلاین مشاهده می‌نمایید حتما وضوح تصویر را بر روی حداکثر قرار دهید و در هنگام قرار گرفتن خودرو در مقابل دوربین، پخش ویدیو را متوقف نمایید و آنگاه به تصویر پلاک نگاه کنید.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این دوربین می‌توان به گرم‌کن داخلی (Heater) آن اشاره نمود که بصورت آپشن بهمراه این دوربین ارائه می‌گردد. از آنجایی که مدارهای داخلی دوربین در سرمای زیاد کارایی خود را از دست می‌دهند، گرم‌کن داخلی می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای مناطق برفی و سردسیر کشور باشد.

نمایی از کابل‌های ارتباطی دوربین 2CD4A26FWD

نمایی از کابل‌های ارتباطی دوربین 2CD4A26FWD

 

دوربین 2CD4A26FWD با دو لنز متغیر برقی  2.8 به 12 میلیمتری و 8 به 32 میلیمتری ارائه می‌شود. دید در شب این دوربین در لنز اول 50 متر و در لنز دوم 100 متر خواهد بود. این دوربین از کارت SD تا ظرفیت 128 GB نیز پیشتیبانی می‌نماید. ورودی و خروجی صدا نیز از دیگر ویژگی‌های خوب و مهم این دوربین می‌باشد.

سایر مشخصات عمومی:

  • رزولوشن 2 مگا پیکسل
  • سرعت فریم معادل ۶۰ فریم در ثانیه
  • WDR 120dB برای محیط هایی با نور در پس زمینه تصویر
  • لنز موتورآیز جهت زوم از طریق دستگاه
  • گرم کن داخلی بصورت آپشن برای مواقعی که دوربین در مناطق سردسیر نصب می شود
  • قابلیت نصب میکروفن روی دوربین در صورت نیاز
  • قابلیت نصب کارت حافظه 128 گیگا بایت         

 

نظر خود را با ما در میان بگذارید


نام ونام خانوادگی *
ایمیل
نظر خود را بنویسید*
کد را وارد کنید *Input symbols

Scroll to Top